Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2005 Yılında kurulan firmamız, traktör alanında her türlü yedek parça satışı sağlamaktadır. Samsun’un Terme ilçesinde Sanayi Sitesi İçerisinde bulunan işyerimize dilerseniz gelerek dilerseniz telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Biz Kimiz ?

Bizler Aydın ve Ayhan DEMİRŞAHİN olarak Terme Traktör firması adı altında tüm traktör orjinal, muadil ürün ve çıkma yedek parça satışısın firmamızda gerçekleştirmekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Neler Yapıyoruz ?

Valtra, Massey Ferguson, Ford Traktör’lerinin orjinal, muadil, çıkma yedek parçalarını satmaktayız. Sitemizde bulunmayan ürünler için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Tüm Türkiye’ye kargo ile ürün gönderimimiz mevcuttur.

Niçin Biz ?

Firmamız resmi bir kuruluş olarak yerleşik bir mağazada sizlere hizmet vermektedir. Dilerseniz gelip ürünlerinizi alabilir dilerseniz internet veya telefon ile siparişinizi verebilirsiniz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

TERME TRAKTÖR

Terme Traktör olarak yılların vermiş olduğu hizmet bilinci ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile, siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi sunmak üzere buradayız. Aradığınız her türlü traktör parçasını sorabilirsiniz. Siz isteyin biz gönderelim.

adminHakkımızda